Destinace Turecko | Turecká letoviska

turecko-bg-header-title.png
     
         
 

Oblíbené turecké destinace

 

V Turecku se nachází mnoho turistických letovisek, což Vám sice výběr vhodné lokality zrovna neusnadní, ale na druhou stranu je opravdu z čeho vybírat. Nyní Vám představíme ty nejžádanější, které se nacházejí na Turecké riviéře i Egejské riviéře.

Antalyi se přezdívá „perla Turecké riviéry“ a míří sem především turisté, kteří vyhledávají zábavu a bohaté sportovní vyžití - ani milovníci historie však nezůstanou o nic ochuzeni. Nedaleko Antalye leží Alanya, jejíž dominantou je zřícenina staré pevnosti. Toto letovisko je vhodné pro nenáročné klienty, kteří si chtějí hlavně užít koupání a příjemnou prázdninovou atmosféru.

Jestliže Vás zajímá antická kultura, rozhodně navštivte Side. V tomto půvabném městečku se totiž dochovalo spoustu památek z doby řecké i římské nadvlády, které rozhodně stojí za vidění. Dalším známým letoviskem je Kemer, který v posledních letech láká turisty jako magnet – aby ne, moře jak „kafe“ a živo od rána do noci ...

Pokud si chcete na dovolené hlavně odpočinout či zahrát golf a za tento luxus neváháte pořádně zaplatit, bude pro Vás středisko Belek to pravé.

Jestliže jste se však rozhodli pro klidnější Egejskou riviéru, rozhodně se vydejte do Bodrumu, kam jezdí za relaxací i turecká smetánka. Až Vás odpočinek omrzí, určitě si nenechte ujít výlet do Pammukale. Popsat tuto překrásnou hříčku přírody se slovy nedá – tu prostě musíte vidět! Dalším známým letoviskem je Marmaris. Toto město v nedávné minulosti zasáhlo ničivé zemětřesení, a tak bylo prakticky znovu vystavěno a dnes láká turisty především na nádherné písčité pláže – věřte, že koupání zde si rozhodně užijete. Pokud byste se rádi pokochali pohledem na zelenou přírodu, vypravte se do Fethiye. Toto městečko bylo turisty objeveno poměrně nedávno, ale jeho historie sahá hluboko do starověku. Čeká Vás klidná atmosféra, zříceniny křižáckých pevností a koupání v azurovém moři... Tak už jste si vybrali destinaci pro Vaši příští dovolenou?

Zájezdy do Turecka - skvělé ceny!

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Turecka!

 

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje