Počasí Turecko | Teploty Turecko

turecko-bg-header-title.png
     
         
 
 

Počasí v Turecku

 

Při plánování dovolené je vhodné znát aktuální počasí v Turecku, protože v Turecku existují velké klimatické rozdíly. Zimy bývají mírné, avšak na některých místech se můžete setkat i s teplotou okolo 0°C. Pokud si myslíte, že Turci neznají sníh, při pohledu na sněhem pokryté vrcholky hor změníte názor. V letním období Vás může „přepadnout“ teplota okolo 45°C, což v kombinaci s vysokou vlhkostí vzduchu nemusí být každému zrovna příjemné. Říkáte si: „No co, v moři se jistě zchladím.“ To však v Turecku příliš neplatí – na mnoha místech je moře totiž natolik vyhřáté, že o osvěžení nemůže být ani řeč.

          

Dříve, než pracovnici cestovní kanceláře odevzdáte své těžce vydělané peníze, byste měli popřemýšlet, proč chcete do této země jet a poté vybrat termín v závislosti na předpokládaném počasí v Turecku. Jestliže chcete Turecko především poznat a lenošení na pláži berete jen jako příjemný bonus, vydejte se sem raději na jaře či na podzim. A pokud trpíte srdečními či dýchacími problémy, letnímu Turecku se obloukem vyhněte.

Vybrané zájezdy Turecko

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Průměrné teploty v Turecku

Zdroj: http://www.climatetemp.info/turkey/

Aktuální počasí Turecko

Počasí Turecko - získejte přehled o aktuálním počasí ve všech částech země. Mapu si pomocí ovládacích prvků můžete přibližovat a posouvat nebo si můžete změnit podkladovou mapu. Klikněte na libovolný symbol aktuálního počasí a získejte podrobnější informace o počasí v konkrétní destinaci.

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Počasí v oblasti Istanbul

Aktualizováno 13/03/2016 01:49většinou zamračenovětšinou zamračeno10 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Počasí v oblasti Antalya

Aktualizováno 13/03/2016 04:19skoro jasnoskoro jasno10 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Počasí v oblasti Bodrum

Aktualizováno 13/03/2016 03:00polojasnopolojasno18 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje