Dovolená v Antalyi

turecko-bg-header-title.png
     

Doprava a ubytování v Antalyi

 

Antalya disponuje vlastním mezinárodním letištěm, takže doprava sem je bez problémů. Ve městě samotném je nepřeberné množství hotelů i malých penzionů, ve kterých si svou dovolenou užijete.

Nejvíce ubytovacích kapacit se nachází v blízkosti pláže Konyaalti, odkud je to do centra města co by kamenem dohodil. Zde jsou postaveny především 3* hotely nabízející stravování formou polopenze či all inclusive a jezdí sem hlavně turisté, kteří vyhledávají ruch a živo. Pokud však toužíte po klidnějším prostředí a chcete se nechat hýčkat, zvolte si ubytování v oblasti Lara. Právě tady si totiž můžete vybrat jeden z několika luxusních hotelových resortů, kde je klid a all inclusive samozřejmostí. Jestliže chcete poznat „pravé Turecko“, ubytujte se ve staré části města. Okolo přístavu se nachází spousta malých příjemných penzionů, jejichž ceny jsou poměrně nízké.

Další výhodou Antalye je bezesporu vlastní mezinárodní letiště, které se nachází zhruba 10 km za městem. Nečeká vás tedy žádný zdlouhavý transfer, což je ideální především pro rodiny s malými dětmi. Pokud budete chtít po městě cestovat křížem krážem, určitě využijte místní dolmuše (sdílené taxi). Z Antalye se dá pohodlně dostat i do dalších turistických letovisek nebo do tureckého hlavního města Ankary, a to linkovými autobusy.

Vybrané zájezdy Antalya

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Turecka!

 

 
 

Proč jet do Antalye?

 

A proč je právě Antalya tak vyhlášená? Kromě bohaté historie samotného města je totiž také výborným výchozím bodem pro pořádání zajímavých výletů. Pokud si budete chtít odpočinout, není nic lepšího, než se natáhnout na jedné z místních pláží pokrytých tím nejjemnějším pískem a užívat si koupání v průzračném moři. Ani milovníci sportu a nekončící zábavy nemusí klesat na mysli, protože v nové části Antalye to žije jak ve dne, tak v noci.

          

Pláží, kde se dají prožít dny plné lenošení a koupání, se zde nachází hned několik. Mezi nejnavštěvovanější patří pláže Konyaalti a Lara. Pláž Konyaalti se rozprostírá na západě a navštěvují ji především vyznavači vodních sportů či rodiny s děmi, atmosféra zde je tedy poměrně rušná. Východní pláž Lara je vyhlášená svým jemným pískem a protože se nachází 10 km za městem, tak právě sem míří ti, co si nepřejí být během opalování ničím rušeni.

Milovníci nakupování by si neměli nechat ujít procházku po vyhlášeném bulváru Sarampol, v jehož okolí se ukrývají ty nejrozmanitější obchůdky a bazary. Doporučujeme naplánovat si nákupy na pátek, kdy se zde koná věhlasný trh a věřte, že odtud rozhodně neodejdete s prázdnou.

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje