Dovolená v Kemeru | Zájezdy Kemer

turecko-bg-header-title.png
     

Dovolená v Kemeru

 

Ať jste jakékoli povahy, nemůžete při výběru Kemeru k Vaší další dovolené udělat chybu. Toto městečko má co nabídnout jak romantikům, tak milovníkům nočního života a dokonce i rodinám s dětmi.

Jestliže patříte mezi romantické duše, rozhodně si nenechte ujít večerní procházku po pláži. Pozorně sledujte mořskou hladinu - na moři se totiž usazuje velké množství planktonu, který mezi sebou vytváří malé světélkující hvězdičky. Pokud jste spíše živější povahy, do nočního Kemeru se zamilujete - místní promenáda totiž opravdu žije. Z tohoto důvodu je právě Kemer místem, kam jezdí na prázdniny převážně mladí nebo rodiny s dětmi. Ty však netráví večery na diskotékách, ale v místním menším aquaparku nebo městském parku plném zeleně, potůčků a bohatého vyžití pro děti. Hřiště však není určeno pouze dětem – nachází se zde i jakési „fitness“, kde se pro změnu do sytosti vyřádí dospělí a jen málokterý odolá.

Vybrané zájezdy Kemer

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Turecka!

 

 
 

Ubytování v Kemeru

 

Škála ubytování je v Kemeru velice pestrá a z nabídky cestovních kanceláří si určitě vyberete. K mání bývají nejčastěji hotely v rozmezí 3 – 5 hvězdiček nabízející stravování formou polopenze nebo all inclusive. Hotely bývají často v krásných zahradách plných zeleně a velice blízko pláže – jedná se tedy o ubytování velice příjemné a jak jinak než žádané. Vzhledem k vysokým letním teplotám vzduchu i moře téměř každý hotel disponuje bazénem, ty luxusnější dokonce jejich soustavou – a věřte, že takové osvěžení Vám opravdu přijde vhod.

          

Doprava do Kemeru

 

Pokud jste se rozhodli strávit Vaší dovolenou v Kemeru, nejpohodlněji se sem dostanete letecky. Vaše letadlo přistane na mezinárodním letišti v Antalyi, která je od Kemeru vzdálena zhruba 45 km. Jestliže byste však z Antalye rádi viděli i něco jiného než letiště, bez obav můžete využít dolmuši (sdílené taxi). S místem i časem jejich odjezdů Vám jistě rádi poradí zaměstnanci kemerského informačního centra.

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje