Zájezdy Istanbul | Zájezdy do Istanbulu | Dovolená Istanbul

turecko-bg-header-title.png
     

Dovolená v Istanbulu

 

Proč se vydat právě do Istanbulu? Z žádného jiného světového velkoměsta si totiž neodnesete takový pocit věčnosti, jako právě odsud. Atmosféra města i jeho blízkého okolí ve Vás zanechá spoustu krásných vzpomínek. Třeba i na čtvrť Beyoglu, kam míří všichni milovníci nekončící zábavy – tady to totiž žije 24 hodin denně. A až po divoké noci opět načerpáte síly, co takhle si udělat malý výlet do Asie? Stačí jen přejít most.

Vybrané zájezdy Istanbul

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní zájezd do Turecka!

 

 
 

Ubytování v Istanbulu

 

Každý turista, který přistane na místním letišti se rozhodl toto pulzující velkoměsto projít křížem krážem a stejně tomu bude určitě i ve Vašem případě. Poznat Istanbul znamená trávit dny putováním po místních ulicích - bohatě Vám tedy postačí 3* městský hotel se snídaní. Ostatně, tento typ ubytování nabízí i řada cestovních kanceláří, které do Istanbulu pořádají stále oblíbenější eurovíkendy. Pokud však toužíte po luxusu, za který neváháte pořádně zaplatit, ubytujte se v paláci Pera. Palác byl postaven v 19. století pro cestující Orient Expressu a od té doby zde našlo svůj přechodný domov mnoho světových osobností. Spisovatelku Agathu Christie toto místo inspirovalo natolik, že zde během svého pobytu napsala slavný detektivní román Vražda v Orient Expressu.

Doprava do Istanbulu

 

Istanbul se může pochlubit dvěma letišti – jedním v evropské části, druhým v té asijské. Evropskou část města obsluhují dva terminály mezinárodního Atatürkova letiště, kam kromě známých evropských leteckých aerolinií létají několikrát do týdne také naše ČSA. Let z Prahy trvá necelé tři hodiny. Jedno letiště městu brzy přestalo stačit, a tak v roce 2001 došlo k vystavění menšího letiště Sabina Gokcen. Toto letiště se nachází v asijské části města a v budoucnu se plánuje jeho rozšíření.

Co se týká městské dopravy, nejrychlejší a nejpohodlnější způsob jak se dostat k vyhlášeným památkám je využítistanbulské metro, které zde postavili Francouzi již v roce 1835.

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje