Turecko Kemer | Dovolená Kemer

turecko-bg-header-title.png
     
 

Úvodem o Kemeru

 

Křišťálově čisté moře, převážně oblázkové pláže, překrásné přírodní scenérie a příjemná prázdninová atmosféra – vítejte v Kemeru, který byl založen přistěhovalci z řeckého Rhodosu již v 7. století př. n. l.

Ještě v 60. letech 20. století sem nevedla ani silnice, ale téměř zapomenutá rybářská vesnička se postupně vypracovala v moderní turistické letovisko, pro dovolenou doslova jako stvořené. Tady si rozhodně každý přijde na své. Letovisko je vhodné nejen pro milovníky koupání a vodních sportů, ale také pro ty, kteří mají rádi zelenou přírodu a působivé historické památky.

          

Městečko se sice rozprostírá na Turecké riviéře, avšak s „pravým Tureckem“ toho má společného jen velmi málo. Z tohoto důvodu je zdejší atmosféra velice volná – pokud se přes den po promenádě projdete pouze v plavkách, nikdo se nad tím nepozastaví. Zkrátka - pro někoho nevýhoda, pro jiného zase plus. Kemer se každoročně stává cílem německé a ruské klientely, proto se Vám na první pohled můžou zdát ceny poněkud vyšší. Jestliže však máte dostatek času a trpělivosti, smlouvejte a budete mile překvapeni. Taková pěkná napodobenina kabelky od Gucciho za trochu námahy jistě stojí, že milé dámy?

Vybrané zájezdy Kemer

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Geografie Kemeru

 

Kemer leží na jihu Turecka a jeho 35 km dlouhé pobřeží se rozprostírá v Antalyjském zálivu, který patří mezi největší zálivy Středozemního moře. Celé letovisko je obklopeno vápencovým pohořím Taurus neboli Toros Daglari, jehož vrcholky bohatě porostlé piniemi jakoby pomalu sestupují k moři. Nejbližším velkým městem je již zmíněná Antalya, která je od Kemeru vzdálena 45 km západním směrem.

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje