Turecko bude opět hostit velmi populární knižní veletr Istanbul Book Fair 2012 - Aktuálně o Turecku | Co se děje v Turecku

turecko-bg-header-title.png
     
         
Blogy »

Turecko bude opět hostit velmi populární knižní veletr Istanbul Book Fair 2012

Knižní veletrh Istanbul Book Fair (İstanbul Kitap Fuarı), který se koná každoročně již od roku 1982, je jedním z nejprestižnějších knižních veletrhů na světě. Turecko, které je na veletrh velmi pyšné, si klade za cíl nabídnout všem vydavatelům, editorům, čtenářům, spisovatelům, redaktorům, akademikům, učencům, překladatelům, básníkům a všem zúčastněným stranám v tomto odvětví platformu, která oslavuje sílu a dopad psaného slova.
Mezinárodního knižního veletrhu Istanbul Book Fair 2012, který se bude konat od 17. do 25. listopadu 2012 ve veletržním a kongresovém centru TÜYAP Fair and Convention Center (Büyükçekmece), se účastní lidé z více než 30-ti zemí světa. Ať už z důvodu podílet se na tomto veletrhu, prozkoumat svou lásku pro knihy nebo jen z důvodu mít možnost setkat se s literárními oddanými stoupenci této éry. Vystavovatelé na veletrhu nabízejí návštěvníkům knihy, noviny, časopisy, dětské knihy, encyklopedie, slovníky, mapy, globusy, vědecké knihy, vědecké slovníky, náboženské knihy, učební pomůcky, vzdělávací materiály, kancelářské potřeby, počítačový software nebo počítačové příslušenství a mnoho dalšího. Průmyslové odvětví navíc nabízí nejen knihovníkům, ale i například zástupcům vlády a dalším poskytovatelům, své služby související s tiskařským a vydavatelským průmyslem. Knižní veletrh, který letos slaví své 31. narozeniny, také poskytuje a nabízí svým návštěvníkům příležitost získat jejich okamžitou zpětnou vazbu, pokud jde o nové knihy a nové verze. Akce také poskytne interaktivní platformu pro prodejce, distributory a autory, kteří se mohou sejít a diskutovat o vývoji. Festival je také skvělou příležitostí, aby se lidé seznámili s tureckou literaturou a mohli zde také objevit nejnovější literární trendy v oblasti Blízkého východu, Střední Asii a Evropy.

 

 
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru
 

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje